separator

header

Privatumo politika

 

UAB Festivio, administruojanti interneto svetainę http://www.sauletasrytas.lt (toliau - SauletasRytas.lt) įsipareigoja šioje svetainėje gautą informaciją naudoti taip, kaip nustatyta šioje Privatumo politikoje.

SauletasRytas.lt renka tik tuos asmeninius duomenis, kurie yra pateikiami svetainės lankytojo savanoriškai įvairiais būdais, pvz., užsiregistruojant mūsų interneto svetainėje gauti naujienas, teiraujantis dėl paslaugų teikimo, ar užsakant paslaugas mūsų svetainėje, ar rezervacijos sistemoje, kurią naudojame teikiant paslaugas. Gautus duomenis SauletasRytas.lt naudoja tik tam, kad galėtų tinkamai suteikti pageidautą paslaugą bei užfiksuoti tai buhalteriniuose ar kituose reikalaujamuose dokumentuose, o taip pat tam, kad duomenų pateikėjui suteikti pageidautos informacijos apie mūsų paslaugas. Dėl to su Jumis galime susisiekti el. paštu, telefonu, SMS žinute arba laišku, pagal Jūsų pateiktus duomenis. SauletasRytas.lt gali perduoti Jūsų pateiktą asmeninę informaciją tik su SauletasRytas.lt paslaugų teikimu susijusioms įmonėms ar samdomoms trečiosioms šalims, jei to reikia teikiant nurodytas paslaugas.. Bet kokius taip perduotus duomenis bus galima naudoti tik taip, kaip būtina tikslui, dėl kurio jie surinkti, pasiekti, ir jie nebus naudojami bet kokiais tikslais, kurie nėra apibrėžti šioje Privatumo politikoje.

Jūsų asmeninę informaciją SauletasRytas.lt saugo tik tiek, kiek būtina pageidaujamų paslaugų teikimui užtikrinti ar šių paslaugų suteikimo faktui užfiksuoti buhalteriniuose ar kituose dokumentuose bet kokį papildomą įstatymų numatytą laikotarpį.

SauletasRytas.lt imasi priemonių Jūsų asmeninės informacijos apsaugai užtikrinti, kad trečiosios šalys negalėtų pasiekti Jūsų asmeninės informacijos. Kaip numato galiojantys įstatymai ir teisiniai vyriausybės reikalavimai, SauletasRytas.lt pasilieka teisę pasiekti ir atskleisti tapatybę identifikuojančią informaciją, jei to reikia tinkamam sistemos veikimui arba klientų ir SauletasRytas.lt svetainės saugumui užtikrinti. SauletasRytas.lt pasilieka teisę atskleisti trečiosioms šalims tapatybę identifikuojančiąinformaciją, tik esant skundams dėl neteisėto ar piktavališko SauletasRytas.lt svetainės ir jos paslaugų naudojimo, taip pat kai to reikalauja įgaliotos valstybinės ar teisėsaugos institucijos įstatymų numatyta tvarka.

SauletasRytas.lt svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines, ar paslaugų teikėjus. Informuojame, kad nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar taikomas praktikas.

 

INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

 

Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, įdiegiamas į jūsų įrenginį, kai lankotės interneto svetainėje. Slapukai padeda identifikuoti jūsų įrenginį. Slapukai naudojami informacijai išsaugoti, kai naršote po skirtingus interneto svetainės puslapius arba grįžtate į svetainę po tam tikro laiko. Slapukuose nėra jokios asmeninės informacijos ir jie negali būti naudojami programoms paleisti arba virusams į jūsų kompiuterį pernešti.

SauletasRytas.lt svetainėje slapukus naudojame tik su svetainės funkcionalumu, naršymo analize ir rinkodara susijusiais tikslais.

Jeigu norite užblokuoti slapukų naudojimą, privalote pakeisti savo naršyklės leidimų nustatymus.

Apie tai, kaip valdyti slapukus savo naršyklėje, daugiau skaitykite http://aboutcookies.org/.

Jums apsilankius interneto svetainėje jūsų įrenginys nebus sekamas, jeigu savo naršyklėje užblokuosite slapukus. Tačiau prisiminkite, kad užblokavę slapukų naudojimą galite užblokuoti ir kai kurias mūsų svetainės funkcijas ir dėl to ji gali funkcionuoti nepilnai ar netinkamai.